Cleeanroom
Temiz Oda ve Laboratuvar Tekstilleri

Cleanroom® olarak, temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştiriyoruz ! Cleanroom®, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre esneklik gösteriyoruz ve son teknolojileri kullanarak, ürün ve hizmetlerimiz ile inovasyonun ön saflarında çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Sektöre yön veren tekstil ürünlerinin çözüm ortağı olarak girişimci, yenilikçi, saygın kimliği ile sektörde öncü ve dünya markası olmaktır.

Misyonumuz
Temiz oda, otomotiv, medikal, tıbbi cihaz imalatı, ilaç, havacılık, elektronik ve yarı iletken sektörlerinde yenilikçi teknolojik çözümlerin geliştirilmesinde, ekonomik ve teknolojik ilerlemeye katkıda bulunacak, etik bir kültür geliştirecek şekilde dünya lideri olmak çevremizle sorumlu bir yönetim modeli ve çalışanlarımız arasında aidiyet duygusu. Temel değerlerimizden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak marka imajımızı ve pazar payımızı geliştiriyoruz!